sitemap

Haber

Renault Meganeomani Roadshow

Renault markasının değişimini yansıtan Megane modellerini geniş kitlelere tanıtmak amacıyla, 14 Eylül - 17 Ekim 2010 tarihleri arasında Meganeomani konseptiyle roadshow düzenleniyor. Mobil Tanıtım®’ın özel tasarlanmış teknolojik tırı EventTruck ile gerçekleşen roadshow'da, Megane HB, Megane Coupé ve Megane Sport Tourer modelleri tüketiciyle buluşuyor.

Otomobiline tutkuyla bağlanmanın bilimsel adı olarak tanımlanan Meganeomani, bu etkinlik kapsamında 24 ilde, 29 farklı noktada tüketiciye ulaşıyor. Roadshow alanında deneme sürüşüne katılan Renault müşterilerine 1.000TL değerinde indirim çeki veriliyor. Ayrıca yeni bir Megane sahibi olmak isteyen tüm eski Megane müşterileri bu indirimden faydalanabiliyor.

Deneme sürüşünün yanı sıra karikatür, air brush ve yarışmaların düzenlendiği roadshowda, tekerleme yarışmaları, karaoke ve Megane temalı çeşitli yarışmalar organize ediliyor. Renault, Megane etkinlik TIR’ının yanında kurduğu standa 3 adet farklı modelde Megane aracı sergileyerek satışa sunuyor. Aynı zamanda bir aracı da, airbrush sanatçılarınca, bulunduğu şehri simgeleyen detaylarla boyanarak sergileniyor. Dileyen ziyaretçiler bu araçla hatıra fotoğrafı çektirebiliyor.

Gittiği her noktada vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Meganeomani Roadshow’u 17 Ekim’e kadar devam edecek.

Etkinliği Gerçekleştiren : Renault Türkiye
Etkinliği Yöneten : directComm
Tarih : 14 Eylül-17 Ekim 2010
Etkinlikte Görev Alan Aracımız : EventTruck

Doğuşuyla bir sektöre isim veren marka... Mobil Tanıtım®

G A R A J