sitemap

Haber

ETİ sosyal sorumluluk projesi Sarı Bisiklet bu yıl da devam ediyor

ETİ sosyal sorumluluk projesi Sarı Bisiklet bu yıl da devam ediyor, Sarı Bisiklet Mobil Tamir Aracı bu kez İstanbul sokaklarını dolaşıyor... Depolarda, balkonlarda bekleyen bakımsız bisikletler yollara çıkıyor, Mobil Tamir Aracı olarak hizmet veren GlassTruck Plus, ücretsiz bisiklet bakımı yapıyor!

ETİ ve Aktif Yaşam Derneği, sağlıklı bir yaşam için hareket etmenin gerekliliği konusunda farkındalık yaratmak ve bisiklet kullanımını teşvik ederek, Türkiye’de hareketli yaşama öncülük etmek amacıyla “Sarı Bisiklet Projesi"ni başlattı. "Sağlık için hareket, hareket için bisiklet" felsefesiyle yola çıkan projede Mobil Tanıtım®’ın özel camlı etkinlik aracı GlassTruck Plus “Mobil Tamir Aracı” olarak bu yıl da İstanbul'un cadde sokaklarını dolaştı.

“Mobil Tamir Aracı uygulaması ile herkes bisiklete binecek.”
ETİ Gıda İcra Kurulu Başkanı Hakan Polatoğlu, Sarı Bisiklet Projesi’nin bisiklete binmeyi teşvik edecek en önemli uygulamalarından birinin "Mobil Tamir Aracı” olacağına inandığını belirterek; “Bu sayede atıl vaziyetteki bisikletleri tekrar sokaklara kazandırmak istiyoruz. Mobil Tamir Aracımız ile Eskişehir’den sonra İstanbul'da sokak sokak gezerek; temel bisiklet bakım ve onarım hizmetlerini ücretsiz olarak sunmaya başladık. Mayıs ayında başlattığımız uygulamamızın, oldukça büyük bir ilgi ile karşılandığını söylemekten mutluluk duyuyorum. Bu uygulamamız ile 3 yıl sonunda yaklaşık 10 bin bisikleti yeniden kullanıma kazandırarak; 10 bin kişinin hayatına dokunmuş ve onların hareket etmesine yardımcı olmuş olacağız.” şeklinde konuştu.

Etkinliği Gerçekleştiren : ETİ
Etkinliği Yöneten : Medusaplus
Tarih : 1 Haziran-30 Ekim 2015
Etkinlikte Görev Alan Aracımız : GlassTruck Plus

Doğuşuyla bir sektöre isim veren marka... Mobil Tanıtım®

G A R A J