sitemap

Haber

Güvenli Taşıt Hareketi

TÜVTURK ve Ulaştırma Bakanlığı işbirliğiyle geçtiğimiz yıl başlatılan “Trafikte Sorumluluk Hareketi” projesi kapsamındaki “Güvenli Taşıt Hareketi”nin Türkiye’yi dolaşan 2011 roadshow’u başladı.

Mobil Tanıtım®’ın “Güvenli Taşıt Hareketi TIR”ı olarak hizmet veren roadshow aracı EventTruck ile şehir içinde ve şehirler arası yollarda emniyet kemeri takmanın gerekliliği ve alkolün sürücüler üzerindeki etkisi gibi konular vatandaşlara, özel olarak oluşturulan alanlarda simülasyon eşliğinde anlatıldı.

Bugüne kadar gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerinin en önemlilerinden biri olan Trafikte Sorumluluk Hareketi’nin 2011 roadshow etkinliği 24 Haziran tarihinde Tekirdağ’dan başlayıp 1 Ağustos tarihine kadar 18 ili dolaşacak.

Güvenli Taşıt Hareketi roadshow etkinliklerinde, emniyet kemeri simülatörü vasıtasıyla araçta emniyet kemeri kullanmanın önemi anlatılıyor ve alkol gözlüğüyle alkolün algıyı nasıl değiştirdiği gösteriliyor. 2 tekerlekli araçların kasklı kullanılmasının önemine dikkat çekilirken, bilgi duvarında da araç kullanımıyla ilgili değerli bilgiler veriliyor.

Etkinliği Gerçekleştiren : TÜVTURK–Ulaştırma Bakanlığı
Etkinliği Yöneten : Efor Organizasyon
Tarih : 24 Haziran-1 Ağustos 2011
Etkinlikte Görev Alan Aracımız : EventTruck

Doğuşuyla bir sektöre isim veren marka... Mobil Tanıtım®

G A R A J